ID: 11395
Online veiling: Bestron ABG150RB stofzuiger (32434
€10,00
Geen aanbiedingen geplaatst
Omschrijving
1x Bestron stofzuiger, type: ABG150RB - Compacto Plus, kleur: rood. Type stofopvang: stofzak. Snoerlengte: 4 meter. Actieradius: 6 meter. Vermogen: 800 watt. Energieverbruik: a. Geluidsniveau: 79 decibel. Hepa luchtfilter: micro. Geautomatiseerd snoeroprolsysteem: ja. Opslagruimte voor koord: ja. Gewicht: 3828 gram. Afmeting: 268x245x415 mm.
Let op! Dit product heeft gebruikssporen: meerdere lichte gebruikskrassen op de bovenkant van de stofzuiger, de slang, de stofzuigervoet, de stang. De verpakking is beschadigd.
BVA Auctions is het online veilinghuis van Nederland met meer dan 1,3 miljoen geregistreerde klanten.