Prijs Gratis
Categorie Schilderijen | Klassiek
gepubliceerd datum 19/01/2019
Bekeken 320
Land Netherlands

KLASSIEKE KUNST OP KUNSTVEILING.NL

o.a. Pieter Dupont, Alfred van Neste, Eugène Gaujean, Bernard de Hoog, Johann Georg Seitz, Jozef Rulof en vele anderen.

Met ruim 3000 succesvolle veilingen per maand is Kunstveiling.nl hét platform om 18e en 19e eeuwse kunst te kopen en verkopen.

Meer dan 40.000 leden actief in Nederland en Belgie.

Voordelen voor kopers:

  • geen commissie en opgelden
  • ruim aanbod tegen scherpe veilingprijzen
  • uitsluitend erkende en/of veilingwaardige kunstenaars (RKD geregistreerd)
  • gebruiksvriendelijk platform
  • Voordelen verkopers:

  • lage commissie per verkocht item
  • transparante veilingregels
  • gebruiksvriendelijk platform met goede zicht- en vindbaarheid
  • Kunstveiling.nl is ook uw adres om items en collecties professioneel te laten veilen en voor (vrijblijvende) taxaties.

    NB: houd er rekening mee dat de getoonde werken in deze advertentie kunnen verschillen van het huidige aanbod.

    Naam: Kunstveiling nl

      Laat een reactie achter (spam en aanstootgevende berichten worden verwijderd)

      Gerelateerde aanbiedingen

      • korenveld met bomen
        korenveld met bomen
        Schilderijen | Klassiek - Rotterdam - Gratis

        schilderij olieverf op doek A.R. Mauvekorenveld met een rij bomen op de achtergrondmaten met lijst h 47 x b 69

      • ==ca 1900/1920 = portret-miniatuur = vrouw met halsketting
        ==ca 1900/1920 = portret-miniatuur = vrouw met halsketting
        Schilderijen | Klassiek - Rotterdam - 195.00 Euro €

        aangeboden een miniatuurportret op beenvoorstellende een oudere dame met een halskettingca 1900/1920wordt in de originele koperen lijst verkochtafmetingen van de miniatuur 9.5 x 7.5 cmzie ook mijn andere miniatuurportretten

      • Prachtig kunstschilderij voor serieuze kunstliefhebber!
        Prachtig kunstschilderij voor serieuze kunstliefhebber!
        Schilderijen | Klassiek - Amsterdam - 1.25 Euro €

        Thema: Ballet danseressen en geschilderd(1998?)door Franco Soro en uniek in zijn soort !(maat :120 bij 100 )Bij serieuze interesse stuur bericht voor info ,kom gerust kijken in ons kunstdorp Laren (\'t gooi)

      verkoper:

      Kunstveiling nl

      Lokatie: breda - Netherlands

      Generated in 0.051377058029175 ms